Anasayfa Hakkımızda Ürünlerimiz Teknik Servis Belgelerimiz İletişim

 
  Hoşgeldiniz
 
 


DCK-Makina dünyanın başta
gelen yapı fuarlarından biri olan
DUBAI Yapı fuarında boy gösterdi.
göstermiş olduğunuz ilgiye
teşekkürlerimizi Sunarız.

DCK-MAKİNA  Hakkımızda

 
DCK İnşaat Makineleri İmalat Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi olarak 1992 yılından itibaren sektörde hafif inşaat makineleri imalatında faliyet göstermektedir.
Üretimlerimizin arasında İnşaat demiri kesme ve bükme makineleri, Betonyerler, Kayış kavramalı yerden kumandalı vinçler, Tablalı kompaktörler ve çeşitli inşaatçı el aletlerini çeşitlendirerek sizlerin hizmetine sunmaktayız.
Üretim aşamasında tüm üretimlerimiz en son teknolojik cihazlar ve makinelerde uzman personellerimizin bilgi ve becerileri ile titizlikle kalite kontrolü yapılarak siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.
Firmamız uzman teknik kadrosu ile gelişen çağı yakından takip ederek sizlerin amaçlarına uygun kaliteli makineler üretmektedir.
Ürettiğimiz makineleri iki yıl olarak garantilediğimiz gibi, her türlü teknik hizmetimizle de yanınızdayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ:
Firmamız TS EN ISO 9001: 2000,  CE ve OHSAS 18001: 1999 Kalite sistemi ile çalıştığından dolayı.
* Üretmekte olduğumuz inşaat makinelerini; amaçlarımıza uygun bir kalite politikası belirlemek, sürdürmek, çalışanlarımızı bilgilendirmek ve amaçlarımıza uygunluğu düzenli olarak gözden geçirmek.
* Uluslararası standartlara ve yasal gereklere uygunluk sağlamak ve sürdürmek.
* Kalite yönetim sisteminin şartlarına uyma etkinliğini sürekli iyileştirme ve geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak.
*Müşterilerimizi odağımız yaparak onların istek ve ihtiyaçlarını anlamak işin tüm çabamızı sarf etmek, müşterilerimize sürekli gelişen ürün ve hizmet kalitesi sağlamak ve ihtiyaçlarına tam olarak ürünler tasarlayıp üretmek.
*Üretimlerimizi zamanında teslim etmektir.  

 

 
 
 
Fabrika: İvogsan Arı San. Sit. 684. Sokak No: 107 Yenimahalle - Ankara / TÜRKİYE Tel: 0546 857 77 75 - Faks: +90 (0312) 395 70 63
web tasarım
aydesign